Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nightwish v Praze

1. 3. 2008

Tak jenom ve zkratce....20.2.2008 v Praze byli Nightwish už se svojí novou zpěvačkou.( stále jí říkám "nová", i když už s nima nějakej ten pátek hraje). Osobně jsem tam nebyla. Ani jsem neměla zájem jít, po tom, co jsem si poslechla několik jejich koncertů s Anette na youtube. (kupříkladu její podání Nema....to je jak šmoulové..hrůza :-! ) Slyšela jsem ovšem několik lidí co tam byli, a z jejich dojmů plyne, že názory byly pestré.

Nightwish mají laťku nasazenou pěkně vysoko. Ve svym oboru sou fakt špička a jejich koncerty jsou vžycky v závratnejch vejškách nad průměrem. U mě osobně si ale velice pokazili kvalitu s novou zpěvačkou. Anette není vyloženě špatná, ale na operně školený hlas Tarji prostě nemá. Zvláště starší písničky, psané pro Tarju, znějí v jejím podání příšerně. A to byl asi i důvod, proč někteří fanoušci NW po koncertu trochu mrmlali. Já osobně se jim nedivím. Na druhou stranu jsou jisté doměnky, že Tarja musela odejít z kapely (teda spíš byla vyhozena) kvůli jejím problémům s drogami.... v tomto případě bych zbytek kapely chápala. Kdo by chtěl mít "frontwoman" feťačku...

No co se týče koncertu, tak to byla dobře odvedená práce, super zvuk a super zážitek...aspoň tak mi to bylo popisováno, nehledě na otázku zpěvu ;-)

 

Náhledy fotografií ze složky Nightwish

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář