Jdi na obsah Jdi na menu
 


MYDLOVARY TOUR 2007 !!!

1. 3. 2008

No nemusim snad popisovat, jek sem se na tenhle koncert těšila :-D Před 19 hod už bylo před Střelákem dost lidí, ale když jsme vešli se zelenou páskou na ruce do sálu, ještě tam nebylo nic moc plno. Rozhodně míň, než jsem očekávala. Před Střelákem už hrál Pepa motorkář J Čim víc se blížila doba začátku, tim víc se Střelák plnil…. Pak už se na podiu objevila předkapela MHZ.

Začali docela dobře a pěkně člověka dostali do tempa…na muj vkus tam pak byli ale moc dlouho. Po pár písničkách šla půlka sálu pro pivo a chlastat:-D Po konci jejich „výstupu“  sem zjistila, že lidí je tu najednou nějak hodně. Pak ale na podium přišel Uhlíř :-D Jedinej nedostatek byla opět délka :-D Protože jeho písničky zpíval naprosto každej a znělo to, jak když tam hraje 5 klavíristů, ne jeden. Vedle mě tam stála skupinka trošičku veselejších punkerů:-D "Dělání, dělání" zpívali z plnejch plic a pak tam předváděli něco jako kankán:-D Docela prdel. Když Uhlíř za obrovského potlesky odešel, nastala chvilku pauza. Další chlast….:-D

 No a pak přišla banda Tří Sester :-) absolutní špica. Fanánek a jeho kecy.... Jediný, co to trošku kazilo byl asi přilitej zvukař:-D ale to byl datail. V kotli se to vnímat nedalo. Pařba!!!!! Mohli to natáhnout na úkor těch předkapel. Pořadí písniček si fakt nepamatuju, ale zahráli asi všechno očekávaný. I mojí favorizovanou Pijánovku, na kerý jedu odmalička :-D Něco z novýho alba, ale na ty starý písničky to nemá. I tak to byl prostě zážitek roku :-)

Vřele doporučuju se sbalit a vypadnout na kocert Sester !!!

Jestli tu najdete pravopisný chyby, tak se omlouvám....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář